TARNEAEG

Eesti

Kunstniku laos olevatel toodetele on tarneaeg 2-5 tööpäeva. Tellimustoodete ja eriti õrnade teoste puhul kehtib erinev tarneaeg, mille sobilikkus lepitakse kokku kliendi ja tellija vahel. 

Rahvusvaheline tarne

Kunstniku laos olevatel toodetele on tarneaeg 5-14 tööpäeva. Tellimustoodete ja eriti õrnade teoste puhul kehtib erinev tarneaeg, mille sobilikkus lepitakse kokku kliendi ja tellija vahel.

TRANSPORT

Peale tellimuse esitamist saadetakse Teile e-postiga kinnituskiri ja arve.
Keraamilised teosed transporditakse üldjuhul kasutades kulleriteenust. Vähem õrnad esemed ja tooted transporditakse vastavalt tellija valikule kas kulleriga või pakiautomaadi teenusega.

Transporditeenuse liik „Pakiautomaat“ - Koostöös SmartPosti ja Omnivaga pakume Teile mugavat ja soodsat viisi tellitud pakkidele järele tulemiseks Teile lähimasse kauplusesse. Valige ostukorvis transpordi viisiks pakiautomaat ning Teile avaneb nimekiri erinevatest kauplustest, kust saate valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks.

Kui pakk on kohale jõudnud, saate SMS-i ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte.