Kolme etapi phase shift türistor vallandada juhatuse Multi-funktsiooni võimsuse reguleerimine pinge TSCR-C algse TSCR-B

€57.37 €61.69 Vaba Naaseb

Pakett

Pakett 1: (380V vaba eelarvamustest toide) Pakett 2: (220V diagonaal toide sõltumatu) Pakett 3: (380V diagonaal toide sõltumatu)

Beebi kõik ringi ekraan

Kohaldatava türistor ekraan

Lai valik rakendusi

1. Kolm faasi faasi nihke pinge reguleerimine 2. Kolme etapi täieliku kontrolli alaldi 3. Kolme etapi täis-silla pool-kontrollitud parandamine 4. Mootor soft start 5. DC mootor erutus 6. Pöördemoment mootori kiiruse reguleerimise 7. Trafo teisese pool pinge reguleerimine

Toote tulemuslikkuse parameeter

1. Vallandada on sümmeetriline lainekuju ja kontrolli täpsus on kuni 5. Sisend on lineaarne väljund, häireid on tugev, ja töö on stabiilne. 2. Vallandada võimsus on suur (impulsi praeguse 300MA), mis võib otseselt tekitada türistor üle 3000A. 3. Erinevaid juhtsignaalid: potentsiomeeter (10K), DC1-5V, DCO-10V, DC4-20mA. 4. Soft start funktsioon, pikim reguleeritav 60 sekundit, võimu kohta soft start, et kaitsta türistor ja koormused mõju, viivitus Aeg 0-60 sekundit, et valida.Samuti on reguleeritav, maksimaalne väljund piir, mis piirab 100??väljund. 5. Kolme etapi mitte-faaside järjestus piirang, lihtne juhtmestik ja mugav hooldus. 6. Peamine ringi ja juhtimisahela on täielikult isoleeritud, ohutu ja usaldusväärne. 7. Sagedus: ühildub 50-60HZ 8. Pihustamine kolm anti-värv on läbipaistev kaitsekile, mis on hea niiskuse, tolmu ja korrosioonikindlus.

Kolme etapi vallandada juhatuse visand

Lihtne tõrkeotsingu (100 enne kontrolli)

1. Toite märgutuli on välja lülitatud ja voolu ei tohi esitada.Töö näidik on välja lülitatud ja ei pruugi olla sisendsignaali tulevad. 2. Vallandada G pin-ei ole väljund, kinnitage esmalt, kas koormus on ühendatud, ilma koormuseta ei saa katsetada, selle pardal on põhimõte phase shift, ei tagasi Tee ei tee.Kui sa ei tea, kus probleem esineb, võite ühendada kolme 100W tavalised pirnid star-ühendus ja teha väikese koormuse silumine. 3. Kasutada analoog signaali (4-20MA, 0-10V, 1-5V) väljund ei ole reguleeritav, kinnitage esmalt, kas koormus on ühendatud, ilma koormuseta No nii, et proovige, saate kasutada 10K potentsiomeeter käsitsi siluda. 4. Türistor on nr väljund, nii et las teised read olema ühendatud samal ajal vaadata KA+KB+KC+, mis on 380V faasi tuvastamise rida.Kui multimeeter saab mõõta 380V õigesti, kuid see ei tühistata.

  • Kirjeldus
  • Kommentaarid
  • Pinge: 380V
  • päritolu: Mandri-hiina türistor vallandada juhatus
  • Mudeli Number: TSCR-C

Tagasi üles